Novinky

Víte kolik jíte? Soutěžte s námi o oběd pro dva!

Připravili jsme pro vás novou soutěž o oběd pro dva. Soutěžíme 2x týdně! Přidejte se k nám na Facebooku a vyhrajte stravenky v hodnotě 500 Kč. 

Možná vás překvapí, že zdánlivě kalorická bomba, má stejně nebo dokonce méně kilojoulů, než menu, které jste považovali za více méně dietní. Udělejte si v tom jasno! Následujících 5 týdnů s námi můžete 2x týdně soutěžit o stravenky Ticket Restaurant v hodnotě 500 Kč a současně si jednou pro vždy zapamatovat kalorické hodnoty nejoblíbenějších českých pokrmů.

Kalorické hodnoty běžných potravin a hotových pokrmů si můžete snadno spočítat díky naší aplikaci Obědový deník.

 

PRAVIDLA SOUTĚŽE „VÍTE KOLIK JÍTE?“ NA FB STRÁNCE STRAVENKY PROVOZOVANÉ SPOLEČNOSTÍ EDENRED


1. Organizátor

Identifikační údaje:
Edenred CZ s.r.o.
Na Poříčí 1076/5
110 00 Praha 1
Společnost je zapsána u Městského soudu 
v Praze oddíl C, vložka 170804.

Tel: 234 662 300 (recepce)

E-mail: informace-cz@edenred.com
IČ: 247 45 391

DIČ: CZ 247 45 391 

2. Výhra

2.1. Výhrou jsou stravenky Ticket Restaurant v hodnotě 500 Kč

2.2. Soutěž proběhne v deseti kolech, každé kolo je výherní.

3. Účastníci soutěže

3.1. Soutěž je otevřená pouze pro občany České republiky. Účastníci musí mít min. 13let, což je podmínkou registrace na Facebooku.

3.2. Management, zaměstnanci a rodinní příslušníci organizátora soutěže jsou z této soutěže vyloučeni. Na soutěž se vztahují platné zákony ČR.

4. Příspěvky do soutěže, výběr a vyhlašování a kontaktování vítěze

4.1. Žádný nákup není podmínkou soutěže.

4.2. Vítěz soutěže bude kontaktován emailem, který soutěžící zadal prostřednictvím Zprávy zaslané na FB stránce Stravenky. Organizátor soutěže pošle výhru vítězi na adresu, kterou vítěz dodá poté, co bude na FB stránce Stravenky prostřednictvím příspěvku stránky Stravenky informován o své výhře.

4.3. Z každého FB profilu může být poslán pouze jeden příspěvek do daného kola soutěže. Každý příspěvek může být vložen/soutěžit jen jednou v daném kole.

4.4. Účastník soutěže, který vyhraje, je povinen zaslat organizátorovi soutěže společnosti Edenred Zprávu na FB stránce Stravenky nejpozději do 14ti dnů od zveřejnění příspěvku s informací o výhře a informovat jej o adrese, na kterou si přeje výhru zaslat. Pokud tak do 14ti dnů od odeslání emailu s informací o vítězství neučiní, výhra propadá. Organizátor není povinen ji vítězi jakkoliv kompenzovat.

5. Udílení ceny

5.1. Vítěz je výlučně odpovědný za všechny daně a poplatky, kterou s výhrou mohou souviset. Výhra bude zaslána výherci do sedmi dní ode dne, kdy zašle adresu, na kterou má být výhra zaslána.

5.2. Vítěz je povinen po oznámení o výhře, které bude zveřejněno na FB stránce Stravenky prostřednictvím příspěvku stránky Stravenky, dodat své jméno a
adresu, na kterou si přeje výhru zaslat. Adresu je povinen zaslat prostřednictví přímé zprávy administrátorovi stránky Stravenky. Dodací adresa může být pouze v rámci České republiky. Zasílání do zahraničí je vyloučeno. Výhra bude zaslána vítězi na náklady organizátora. Vítěz nemůže požadovat za výhru jakoukoliv náhradu.

5.3. Organizátor soutěže ani jeho zaměstnanci nejsou zodpovědní za jakékoli záruky, náklady, škody nebo jiné nároky vzniklé v důsledku používání výhry poté, co byla poslána vítězi. Organizátor nenese odpovědnost za jakékoliv ztráty vyplývající z nebo vzniklé v souvislosti se soutěží.

5.4. Pokud ohlášená výhra se z nepředvídatelných příčin stane nedostupnou, organizátor ji může nahradit jinou cenou stejné nebo podobné hodnoty.

5.5. Organizátor si vyhrazuje právo pozměnit jakákoliv pravidla soutěže a to kdykoliv. Pokud máte nějaké otázky nebo stížnosti ohledně soutěže, prosím, kontaktujte nás na: e-mail: informace-cz@edenred.com

6. Výběr vítěze

6.1. Veřejnost/fanoušci fan page Stravenky budou vyzváni, aby v komentářích příspěvku stránky uvedli správnou kalorickou hodnotu inzerovaného pokrmu. Limit: každý účastník může tipovat pouze jednou během daného kola soutěže.

6.2. Vítězem je soutěžící, který jako první v komentářích daného příspěvku stránky Stravenky uvede správnou kalorickou hodnotu uvedeného pokrmu v uvedené gramáži v Kj s tolerancí 200 Kj.

6.3. Správné kalorické hodnoty uvedených pokrmů jsou kalkulovány z kalorických tabulek sdružení STOB za pomoci aplikace Obědový deník na webových stránkách společnosti Edenred http://ticketka.edenred.cz/obedovy-denik/

6.4. Hodnoty uvedené zmíněnou aplikací jsou závazné, hodnoty z jiných zdrojů nejsou pro výhru v soutěži akceptovatelné.


7. Všeobecné obchodní podmínky

7.1. Tato soutěž není sponzorovaná, administrovaná nebo jinak asociovaná s Facebookem. Vaše informace zasíláte organizátorovi soutěže, společnosti Edenred, ne Facebooku. Odeslané informace budou použity jen pro účely soutěže ve smyslu podmínek soutěže a ochrany soukromí.

7.2. Pokud z nějakého důvodu nebude možné soutěž spustit tak, jak byla naplánována a to z důvodu napadení počítačovým virem, chyby, neoprávněné manipulace nebo zásahu, podvodu, technického selhání nebo jakékoliv jiné příčiny, které ovlivní správu, bezpečnost, spravedlivý a řádný průběh nebo celistvost soutěže, organizátor si vyhrazuje právo soutěž dle svého uvážení zrušit nebo změnit.

7.3. Dále si vyhrazuje právo dle svého uvážení diskvalifikovat jakoukoliv osobu, která a) se pokusí o podvodnou účast v soutěži nebo poruší proces soutěže, b) poruší Pravidla soutěže, c) poruší organizátorovy podmínky použití a prohlášení o soukromí nebo d) jedná nesportovně nebo s úmyslem a způsobem, který obtěžuje, zneužívá ostatní nebo jim vyhrožuje.

Archiv novinek

FOOD – evropský program pro kvalitní a vyvážené stravování zaměstnanců během pracovního dne.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace